0

Zawody ZZ Kadra JSW S. A.

Aktualności | 2019-10-02 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

21.09.2019 r w Zebrzydowicach na zb. Młyńszczok nasza druzuna Koła 78 Jas - Mos wygrała zawody ZZ Kadra JSW S. A. Indywidualnie zawody wygrał W. Lejk... więcej

Zawody wędkarskie o Puchar Zawiadowcy Ruchu Jastrzębie

Aktualności | 2019-09-20 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

W dniu 14.09.2019 r na zbiorniku Jastrzębie Dolne odbyły się tradycyjne zawody wędkarskie o Puchar Zawiadowcy Ruchu Jastrzębie. Tym razem na zawody zostali zaproszeni również członkowie Koła 81 Moszczenica. Zwycięzcą zawodów został kol .Daniel Marchlinski z wynikiem 15880 pkt. z Koła 81 Moszczenica. Drugie miejsce zajął Wiesław Goryl 11 900 pkt Koło 78 Jas - Mos. Trzecie miejsce Włodzimierz Kochalski 8 300pkt. W kategorii kadet zwyciężyła Magda Suwisz. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Pragniemy serdecznie podziękować Dyrektorowi KWK Borynia ...... więcej

Zarybianie

Aktualności | 2019-09-15 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

Dnia 5.10.2019 zbiornik w Bukowie 610z zostanie zarybiony : 1400kg - karp 500kg - amur 350kg - lin 250kg - szczupak Woda będzie otwarta.... więcej

Zawody o Puchar Prezesa JSW SA

Aktualności | 2019-08-26 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

W dniach 17-18 08.2019 ,na zbiorniku Papierok w Rybniku - Kłokocin ,Koło wędkarskie 78 Jas-Mos zorganizowało kolejne zawody o Puchar Prezesa JSW SA . W tym roku pobity został kolejny rekord . Udział wzięłow tych poularnych wśród pracowników JSW S.A. ,zawodach wędkarskich27 trzyosobowych drużyn reprezentujących zakłady JSW.SA. Zwyciężyła drużyna Koła 50 Rydułtowy z wynikiem 36610 pkt. W składzie Jan Wanderberger , Marian Skupień ,Krzysztof Brzezinka . Indywidualnie najlepszym okazał się kol. Łukasz Cuber KWK Zofiówka Solidarność. Organizatorzy ...... więcej

Zmiana adresu siedziby Koła 78 Jas - Mos

Aktualności | 2019-08-22 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

Od 1 września 2019r , Siedziba Koła PZW 78 Jas - Mos jest przeniesiona na ul. Wrzosową 12a w Jastrzębiu Zdroju.... więcej

Zawody SSR rejonu VI

Aktualności | 2019-08-16 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

W dniu 10.08.2019 ,na zbiorniku ERG w Żorach ,odbyły się zawody najlepszych strażników SSR rejonu VI . Bardzo dobrze zaprezentowali sie nasi strażnicy. Mirosław Mizia okazał się najlepszym wędkarzem ,Tadeusz Ślusarz zajął 3 miejsce ,a Grzegorz Małysz 10 miejsce. Gratulacje! ... więcej

Zaproszenie

Aktualności | 2019-06-12 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

Zarząd Koła PZW nr 78 „JAS-MOS" serdecznie zaprasza na VI MEMORIAŁ WĘDKARSKI im. Tadeusza Chabra Memoriał Wędkarski T. Chabra - metoda : spławik ... więcej

Wędkarski Dzień Dziecka w Kole 78 Jas - Mos

Aktualności | 2019-06-09 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

W uroczej Wodnej Dolinie, w miejscowości Pruchna, w dniu 01.06.2019 ,swoje święto obchodzili najmłodsi adepci wędkarstwa koła 78 Jas-Mos ,dzieci pracowników emerytów i rencistów JSW S.A W zawodach brało udział 50 zawodników. Pogoda i humory dopisały, ,a rybki brały aż miło ,ku uciesze naszych młodych zawodników . Każde dziecko otrzymało okolicznościowy medal i statuetkę. Każde dziecko otrzymało wędkę oraz słodkie upominki. Za złowienie największej ryby był wspaniały tort. Organizatorzy czyli Zarząd Koła 78 Jas – Mos, ...... więcej

Rybki z Bukowa

Aktualności | 2019-06-08 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

Od kilku lat Koło PZW nr 78 Jas - Mos sukcesywnie zarybia zbiornik licencyjny 610Z w Bukowie ,którego jest gospodarzem . Przy Kole nr 78 Jas - Mos działa od kilku lat - Sekcja Karpiowa pod nazwąBukowski Carp Team,której Przewodniczącymjest kol.Mirosław Mizia . To on głównie stara się o to, by ryby wpuszczane do zbiornika były zdrowe i pozostawały w dobrej kondycji ,ku uciesze kolegów wędkarzy. Możemy się pochwalić całkiem sporymi rybami głównie karpiami ok.30 kg ,lecz nie tylko . W łowisku są ponad metrowe sumy , spore amury ,leszcze i inne ...... więcej