Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Wędkarskie Aktywu Koła 78 Jas-Mos

Aktualności | 2010-01-08 | Publikujący: Koło PZW nr 78 JAS-MOS

Podsumowanie pracy zarządu koła w sezonie 2008 Koła Jas-Mos  nastąpiło w sobotę 11 października 2008 roku .W tym dniu wczesnym chłodnym porankiem o godzinie 8 na zbiorniku licencyjnym w Bukowie zebrali się wędkarze którzy bardzo aktywnie pracowali na rzecz koła, by uczestniczyć w ostatnich zawodach wędkarskich w tym roku.

Zawody otworzył prezes koła Sławomir Filipowicz witając serdecznie wędkarzy i zaproszonych gości którzy również przyczynili się do rozwoju koła. Wśród gości  byli przedstawiciel posła RP Tadeusza Motowidło, Przewodniczący NSZZ Solidarność KWK  Jas-Mos, Przedstawiciel NSZZ Solidarność 80 KWK Jas-Mos, V-ce przewodniczący ZZ Kadra KWK Jas-Mos, przedstawiciel ZZ Kontra KWK Jas-Mos, Przedstawiciel ZZG w Polsce KWK Jas-Mos nie zabrakło prezesów zaprzyjaźnionych kół  110 1 Maja i 74 Niedobczyce, uczestniczył również kolega Józef Wrzosok . O  godzinie 10 sędzia zawodów rozpoczął  rywalizację sportową wśród 19 zawodników. W mglistej ponurej aurze poleciały kule zanęt, po drugim sygnale słychać było świst batów a choć klasa zawodników bardzo wysoka w początkowej fazie brania były sporadyczne przeważnie okoń, płoć. Z upływem czasu kiedy słoneczko wyszło brania stały się coraz częstsze. Szczęściarzem który złowił rekordową rybę lina 36 cm był kolega Mariusz Wrzeszkiewicz  który jak się potem okazało został zwycięzca zawodów. Podczas ważenia okazało się że w tym dniu najczęstszą  łowiona rybą był jednak okoń, były okazy nawet po 25 cm, nie zabrakło połci ,.karasia a także trafił się kleń.

Po zawodach prezes koła pogratulował zawodnikom za uzyskanie dobrych wyników i gorąco wszystkim podziękował za cały wkład aktywnej pracy na rzecz  koła wręczając wszystkim zebranym okolicznościowe podziękowania i dyplomy a dla najlepszych uczestników dyplomy i nagrody rzeczowe. Miłym akcentem były piękne róże wręczone paniom a Prezes koła bardzo serdecznie podziękował żonom wędkarzy które w tym dniu przygotowały smaczny wędkarski posiłek gdzie nie zabrakło tradycyjnego pieczonego karpia .Podczas części oficjalnej zaproszeni goście złożyli na ręce prezesa koła podziękowania i gratulacje za aktywna współpracę w środowisku wędkarskim a także współpracę Koła 78 Jas--Mos ze związkami zawodowymi kopalni KWK Jas-Mos .W dalszej części spotkania w miłej atmosferze uczestniczy wymieniali poglądy , oraz dyskutowali o dalszej wzajemnej współpracy.

 

Wyniki

 

 

1 miejsce Mariusz Wrzeszkiewicz   1600 g

2 miejsce Krzysztof Chaber            1585 g

3 miejsce Robert Łatała                  1300 g

4 miejsce Andrzej Szczesny             895 g

5 miejsce Jarosław Pawlak               870 g

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Co sądzisz o naszej stronie
bardzo dobra
dobra
może być
Mogła być lepsza
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin